Airfix Dogfighter - zręcznościowy symulator

Airfix Dogfighter to uproszczony symulator lotu z elementami zręcznościowej gry akcji. W odróżnieniu od innych gier tego typu w Airfix Dogfighter gracz.

Dawn of Magic 2

Dodany został opis gry Dawn of Magic 2, która jak można się domyślić jest kontynuacją gry Dawn of Magic, choć nie jest jej bezpośrednią kontynuacją.

Deluxe Ski Jump 2

Deluxe Ski Jump 2 - legendarna gra sportowa w któej wcielamy się w skoczka narciarskiego. Gra zawdzięcza swoją popularność w Polsce dzięki sukcesom Adama Małysza.

Dark Colony

Dark Colony to strategia czasu rzeczywistego, która przenosi nas na planetę Mars w sam środek konfliktu pomiędzy Ludźmi a obcą rasą TAAR.

R-Type

R-Type to kultowa strzelanina kosmiczna wyprodukowana przez Irem w 1987 roku, W grze zasiadamy za sterami kosmicznego myśliwca o nazwie R-9a "Arrowhead”.

Camilla Luddington - nowa Lara Croft

Komentarze (0)

Camilla Luddington - Lara CroftTwórcy gry Tomb Raider wybrali nową aktorkę, która wcieli się w rolę Lary Croft w ich najnowszej grze. Wybój padł na Camille Luddington znaną głownie z serialu Czysta Krew, gdzie wcieliła się w Claudette.

Darrell Gallagher, prezes studia Crystal Dynamics które odpowiedzialne jest za najnowszą grę z serii Tomb Raider powiedział, że to było jedno z największych wyzwań, aby wybrać odpowiednią osobę która wcieli się w role Lary Croft. Najnowszy Tomb Raider znacznie różni się od innych gier, dlatego wymagania odnośnie głosu i gry aktorskiej były bardzo duże.

Czytaj dalej

Stupid Invaders - Głupki z kosmosu

Komentarze (0)

Dodany został opis przygodowej gry Głupki z kosmosu (Stupid Invaders) wyprodukowanej przez francuskie studio Xilam, znane głównie z takich seriali animowanych jak Oggy i karaluchy czy Space Goofs na której ta gra jest oparta. Oferuje ciekawą grafikę 3D jak i niewybredne poczucie humoru. Zapraszam do zapoznania się z opisem gry

Painkiller Hell & Damnation - E3 2012

Komentarze (0)

Wielu czekało na to od dawna - legendarna gra Painkiller powraca. Nordic Games ogłosiło na targach E3 Expo 2012, iż trwają prace nad grą Painkiller Hell & Damnation, która tworzona jest przez polskie studio The Farm 51. Gra będzie wykorzystywać nowy silnik znany wszystkim jako Unreal Engine 3.


"Jesteśmy dumni z odnowionej grafiki w grze, ale jesteśmy podwójnie dumnie z tego, iż umiejętności gracza będą najważniejszym elementem gry. oprócz kampanii single player kładziemy duży nacisk na tryb multiplayer." - powiedział Reinhard Pollice z Nordic Games.


Poniżej znajduje się krótka prezentacja ukazująca screeny z najnowszej odsłony Painkillera zaprezentowane na tegorocznych targach E3 2012.

Czytaj dalej

Gra strategiczna - Dark Colony

Komentarze (0)

Dodany został opis gry strategicznej Dark Colony stworzonej przez studio GameTek i wydanej w 1997 roku za sprawą Strategic Simulations, Inc. Akcja gry toczy się w roku 2137 na Marsie, spowitym wojną pomiędzy Ludźmi a obcą rasą zwaną Taar. Zapraszam do zapoznania się z pełnym opisem gry.

DOOM - shooter FPP

Komentarze (0)

Dodany został opis gry Doom, kultowej strzelanki FPP stworzonejj przez studio Id Software i wydanej w 1993 roku. Zapraszam do zapoznania się z pełnym opisem gry. .

Gra przygodowa - Ace Ventura

Komentarze (0)

Dodany został opis gry przygodowej typu point and click Ace Ventura, która została stworzona w 1997 roku przez ekipę ze studia- 7th Level, na licencji serialu animowanego, który powstał w oparciu o film z Jimem Carreyem w roli głównej Ace Ventura - Psi Detektyw. Zapraszam do zapoznania się z pełnym opisem gry. .